• +38978415058
  • +38978415058
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Водно вело дружба

      

Сабота 11.05.2019 во 11 часот планинска рекреативна тура

Зборно место : Нова Македонија
ПВК ОКСИЖЕН ја отвара сезоната на рекреативни тури, викендов со возење до врв Водно. Се вози преку Сончев град - Сопиште - Врв водно јужна страна.
Повелете на прекрасна дружба :)))

ЗАДОЛЖИТЕЛНО: ТЕХНИЧКИ ИСПРАВЕН ВЕЛОСИПЕД, ЗАШТИТНА КАЦИГА,РЕЗЕРВНА ГУМА,ОПРЕМA.
Секој е одговорен за своите постапки и треба да се однесува одговорно кон сите останати учесници во сообраќајот.


© 2020 Oxygen Cycling Club. All Rights Reserved. Powered by MOL