• +38978415058
  • +38978415058
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

УЖИВАЈТЕ ВО ПРИРОДАТА
ДА НЕ ЈА УНИШТУВАМЕ

ИСТРАЖЕТЕ ЈА СО ВАШИОТ ВЕЛОСИПЕД

ДА ВОЗИМЕ ЗАЕДНО

Планински вело патеки

На оваа страна може да најдете дел од планинските вело патеки што се наоѓаат во Македонија.  Доколку имате некоја патека и сакате да ја споделите а ја нема на странава Ве молиме да слободно ја пратите и истата ќе ја поставиме со Ваше име како заслуга.  Патеките се ставаат со цел полесна ориентација и помош на велосипедистите за слободно движење со велосипед низ македонија.


© 2019 Oxygen Cycling Club. All Rights Reserved. Powered by MOL