• +38978415058
  • +38978415058
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Планински вело патеки

На оваа страна може да најдете дел од планинските вело патеки што се наоѓаат во Македонија.  Доколку имате некоја патека и сакате да ја споделите а ја нема на странава Ве молиме да слободно ја пратите и истата ќе ја поставиме со Ваше име како заслуга.  Патеките се ставаат со цел полесна ориентација и помош на велосипедистите за слободно движење со велосипед низ македонија.


© 2024 Oxygen Cycling Club. All Rights Reserved. Powered by MOL