• +38978415058
  • +38978415058
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Царибродски маратон - Србија

Браво и честитки за нашите Андријана Анастасоска, Катерина Николовска, Александар Ѓуровиќ и Александар Марковски на 21.04.2019 учествуваа на Царибродскиот маратон во Србија.
Девојките учество земаа на средниот маратон на кој Андријана покажа дека е во добра форма и го освои третото место, веднаш зад неа пристигна Катерина и се пласираше на 4та позиција.

Момците јуначки го извозеа екстремниот голем маратон.
Александар Марковски 4то место , Александар Ѓуровски 7 место.

Браво уште еднаш за сите !!!


© 2020 Oxygen Cycling Club. All Rights Reserved. Powered by MOL