• +38978415058
  • +38978415058
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

РЕГИСТРАЦИЈА ЗА КРОС-КАНТРИ
ВЕЛОСИПЕДСКА ТРКА КУЧКОВО
09.10.2022


Здраво и добредојдовте на веб страната за регистрација на трката XCO Кучково.

Трката е во организација на велосипедскиот клуб Оксижен и велосипедската федерација на Македонија. 

Ве молиме пополнете го формуларот подолу и доколку имате прашања слободно контактирајте не.  

Во очекуваме во прекрасната природа во Кучково.

Поздрав
ВК Оксижен
Информации
  • Учеството е бесплатно
  • Задолжително кацига и исправен велосипед
  • Изјава за согласност
  • Пожелно присуство до 10.30 за подигнување на бројките
  • Патеката е кружна околу 3.7км и погодна  и за рекреативци
  • За сите прашања пишете на: info@oxygen.com.mk
Image
Image
Image
Image

РЕГИСТРАЦИЈА

Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
© 2024 Oxygen Cycling Club. All Rights Reserved. Powered by MOL