• +38978415058
  • +38978415058
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Станете Член


Здраво и добредојдовте во велосипедскиот клуб Оксижен кој функционира и опстојува повеќе од 20 години во Македонија.  

Прогласени сме за најдобар планинско велосипедски клуб во Македонија изминативе неколку години и нашите натпреварувачи се шампиони во скоро сите категории.

Без оглед дали сте рекреативец или сакате да се пробате да се натпреварувате професионално во клубот Оксижен секогаш постои место за секого. 

Доколку имате било какви прашања слободно контактирајте не !

Во очекување за многу заеднички возења и дружења.

Поздрав
ВК Оксижен
Годишна членарина 1,000 денари.

Поволности како членови на клубот:

  • Покривање на патните трошоци во организација на клубот.
  • Обезбедува багажници за точаци , превоз на точаците и на членовите
  • Помош на патека (сервис, резервена материјал, прва помош, транспорт)
  • Попусти на резервни делови.
  • Клубски дрес по цена на чинење 
  • Помош и совети за тренинг
*секој член мора да го почитува и да се придржува кон правилникот на клубот.
*натпреварувачите имаат дополнителни поволности согласно правилникот на клубот

ПВК Оксижен ж-с/ка 300000000993219  
Даночен број 4030997369395  
Банка: Комерцијална банка АД Скопје

ПРИСТАПНИЦА

Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
50
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
© 2024 Oxygen Cycling Club. All Rights Reserved. Powered by MOL