• +38978415058
  • +38978415058
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Анета Антовска - Тренер

Анета Антовска е повеќегодишен шампион на Македонија во категорија жени Елит. Член на клубот Оксижен и тренер во рамки на клубот со своето искуство и знаење допринесува и помага на сите оние кој имаат потреба од нејзината стручност и професионалност.  Тренер на ВК Оксижен од 2016та година.

Социјални медиуми:https://www.facebook.com/aneta.antovska

Анета Антовска

Тренер


© 2024 Oxygen Cycling Club. All Rights Reserved. Powered by MOL