• +38978415058
  • +38978415058
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Анита Величковска - Тренер

Анита Величковска е активен натпреверувач и најдобар велосипедист меѓу  жените  во Македонија.  Задолжена како тренер за помладите генерација од 8 до 16 години нејзина цел и желба e да целото свое знаење и искуство го сподели со младите генерации со цел еден ден и тие да се натпреваруват и освојуваат медали и пехари.

Анита Величковска

Тренер

               


© 2024 Oxygen Cycling Club. All Rights Reserved. Powered by MOL