• +38978415058
  • +38978415058
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Михаил Тасевски

Михаил Тасевски

Кратка биографија :

//


Лични податоци

Место на живеење: Охрид Тежина: 64 кг
Место на раѓање: Охрид Висина: 175 цм
Националност: Македонец Тим: OXYGEN
Дата на раѓање: 29.01.1997 Категорија: Елит
Социјални медиуми: 


Остварени успеси:

Државен првак во планински велосипедизам и севкупен победник 2017-2018
COM_SPPORTFOLIO_BACK_TO_CATEGORY

Date

18 Јуни 2019

Categories

Cross Country, Road
© 2024 Oxygen Cycling Club. All Rights Reserved. Powered by MOL