• +38978415058
  • +38978415058
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
×

Грешка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but portfolio-vozaci/luka-gorgevik/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Лука Ѓорѓевиќ

Лука Ѓорѓевиќ

Кратка биографија :

Лука Ѓорѓевиќ е роден во Скопје .


Лични податоци

Место на живеење: Скопје Тежина:     кг
Место на раѓање: Скопје Висина:      цм
Националност: Македонец Тим: OXYGEN
Дата на раѓање:  Категорија: Елит
Социјални медиуми:  Facebook: Luka Gorgevik      Instagram : Luka Gorgevik


Остварени успеси:

Luka Gorgevik

Златни Медали

Сребрени Медали

Бронзени Медали

Други Натпревари{gallery cols=4 rotator_navigation="none" thumb_width=80 thumb_height=80}portfolio-vozaci/luka-gorgevik/{/gallery}


COM_SPPORTFOLIO_BACK_TO_CATEGORY

Date

04 Ноември 2019

Categories

Downhill
© 2023 Oxygen Cycling Club. All Rights Reserved. Powered by MOL