• +38978415058
  • +38978415058
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Кристијан Угриновски

Кристијан Угриновски

Кратка биографија :

Кристијан Угриновски е роден во Скопје .


Лични податоци

Место на живеење: Скопје Тежина:     кг
Место на раѓање: Скопје Висина:      цм
Националност: Македонец Тим: OXYGEN
Дата на раѓање:  Категорија: Елит
Социјални медиуми:  Facebook: Kristijan Ugrinovski      Instagram : Kristijan Ugr


Остварени успеси:

Кристијан Угриновски

Златни Медали

Сребрени Медали

Бронзени Медали

Други Натпревари
COM_SPPORTFOLIO_BACK_TO_CATEGORY

Date

04 Ноември 2019

Categories

Downhill
© 2024 Oxygen Cycling Club. All Rights Reserved. Powered by MOL