• +38978415058
  • +38978415058
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Џина Стевковска

Џина Стевковска

Кратка биографија :


Лични податоци

Место на живеење: Скопје Тежина:   кг
Место на раѓање: Скопје Висина:   цм
Националност: Македонка Тим: OXYGEN
Дата на раѓање: 07.04.1998 Категорија: Елит
Социјални медиуми:  FB: https://www.facebook.com/DjinaStevkovska


Остварени успеси:

Национални натпревари

Интернационални натпревари:

 


COM_SPPORTFOLIO_BACK_TO_CATEGORY

Date

14 Март 2022

Categories

Road
© 2024 Oxygen Cycling Club. All Rights Reserved. Powered by MOL