• +38978415058
  • +38978415058
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Никола Ќупев

Никола Ќупев

Кратка биографија :


Лични податоци

Место на живеење: Скопје Тежина:   кг
Место на раѓање: Скопје Висина:   цм
Националност: Македонец Тим: OXYGEN
Дата на раѓање: 18.11.2005 Категорија: Елит
Социјални медиуми: FB: https://www.facebook.com/stefan.dukovski


Остварени успеси:

Национални натпревари

Интернационални натпревари:


COM_SPPORTFOLIO_BACK_TO_CATEGORY

Date

14 Март 2022

Categories

Cross Country, Road
© 2024 Oxygen Cycling Club. All Rights Reserved. Powered by MOL